Biologische Hazelnoten van Landgoed Genegenterhof

Unieke hazelnootpasta met maar één ingrediënt: hazelnoten!

Landgoed Genegenterhof

Jan Frenken is in 1991 in Grathem (Limburg) begonnen met het telen van hazelnoten, omdat hij het een uitdaging vond om iets nieuws te beginnen... De 7,5 ha hazelnoten worden biologisch geteeld, zonder kunstmest en bestrijdingsmiddelen. Het natuurlijke evenwicht blijft in stand waardoor de bomen zelf eventuele ziektes en plagen binnen redelijke grenzen houden.

In 2008 werd de boerderij van Jan Frenken omgevormd tot landgoed Genegenterhof. Toen is er 12ha bos en 8ha natuurweide aangelegd, waarmee de biodiversiteit en natuurwaarde een enorme boost kregen.

De boerderij steunt gedeeltelijk op de inzet van werknemers met een afstand tot de arbeidsmarkt.

Puur potje

Hazelnoten zijn bijzonder voedzaam en gezond, want ze bevatten bijna alle voedingsstoffen en vitamines, vooral C en B, die een mens nodig heeft. In 2004 heeft Jan Frenken als primeur een biologische hazelnootpasta op de markt gebracht van 100% inheemse hazelnoten. Tot nog toe werden alleen import hazelnoten in pasta’s gebruikt. Een bijzonder staaltje!

100% pure pasta van enkel en alleen Jan z'n noten; zelfs zout heeft het niet nodig. Vol en smeuïg van smaak! Een verrassend 'Biologisch, direct van de Boer' product. Heerlijk op brood, maar doet het ook goed in taarten en desserts. Jans Hazelnootpasta is maar een deel van het jaar beschikbaar, omdat het elk jaar weer afhankelijk is van het oogst van dat najaar. Genieten zo lang hij d’r is dus!