Omschrijving
Bofkonten waren we vanochtend, en niet zo'n beetje ook! Heel enthousiast werden we gewekt door onze dochter Bregje. 9 is ze en verrassen met lekkere kokkerel creaties is een van haar hobby's.
Bregje: "Nou ja, kijk, ik was wel een beeeetje uitgeschoten met de melk, dus toen heb ik er maar een extra banaan in gedaan. Oh ja, en er zit ook een geraspte appel in, proef je dat? Jaaa, Pannenkoekjes zijn helemaal niet zo ongezond hè Heit. En ze kunnen ook heel goed als toetje hoor, denk je niet? Dan kan er ook slagroom bij en misschien ook wel ijs." lacht ze breed uit.
Terwijl we onder het genot van een spelletje én een zoet sappige kerstzender die dochterlief voor wat extra sfeer heeft opgesnord, de pannenkoekjes met verse ananas en kiwi gold verorberen, vraag ik haar of ze het recept ook met de Hofweb klanten wil delen; ja hoor, tuurlijk klinkt het overtuigd. Oh, maar ik zie nu wel dat ik de bakpoeder ben vergeten. Die moeten we er dan wel even bij doen, oké? Doen we!